THE 2-MINUTE RULE FOR تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

Blog Article

تحقیقات پلیس مصر درباره قتل یک تاجر اسرائیلی-کانادایی در اسکندریه

معترضان روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، سه کفن سفید شکل داده‌شده مانند بدن کودکان با لکه‌های قرمز را بر روی میدان بیرون دفتر مرکزی کمیسیون اروپا در پایتخت بلژیک قرار دادند.

روایت یک مادر ۴۲ساله از بازداشت به‌خاطر حجاب جلوی درِ خانه‌اش

برای تهیه این غذا گوشت بره را به آرامی در شیر و پیاز می‌پزند و سبزیجاتی مثل سیب زمینی و هویج به آن اضافه می‌کنند. روغن این غذا روغن زیتون است.

چین قصد دارد خود را به عنوان یک واسطه صلح در آینده به جنوب جهانی معرفی کند و درست در همان هفته‌ای که پکن پیشنهاد صلح اوکراین را ارائه کرد، یک مقاله مفهومی نیز منتشر کرد که ابتکار عمل امنیت جهانی چین را تشریح کرد. این موضوع، اتفاقی نبود. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۹

حمله رژیم صهیونیستی به رفح با تمام مخالفت‌ها و خطرات علیه غیرنظامیان انجام شد. حمله ای که هیچ توجیه نظامی، عقلانی و میدانی برای صهیونیست ها با توجه به تجربه غزه و خان یونس ندارد و تنها سیراب کننده خوی وحشی گری و خونریزی صهیونیست ها و نتانیاهو website است. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۳

عفو بین‌الملل چهارشنبه خواستار پایان «‌جنگ»‌ جمهوری اسلامی علیه زنان و لغو قانون حجاب اجباری در ایران شد.

تحقیقات پلیس مصر درباره قتل یک تاجر اسرائیلی-کانادایی در اسکندریه

روز جهانی غذا

*گوشت گوساله و قارچ: یک غذای زمستانی با گوشت تکه شده گوساله، قارچ، پیاز و سس مخصوص. این غذا معمولا با برنج یا نودل سرو می‌شود.

در اسرائیل نیز حدود ۲۰ نفر شامل پرسنل نظامی و غیرنظامیان در حملات حزب‌الله لبنان کشته شده‌اند.

بیش از ۱۰۰ کارمند نهادهای مخالف اتحادیه اروپا در بروکسل در اعتراض به جنگ غزه تجمع کردند.

*بره پخته شده در شیر یک غذای مشهور دیگر این کشور حوزه دریای مدیترانه و شبه جزیره بالکان است.

از سوی دیگر اونروا، آژانس امدادی سازمان ملل برای فلسطینیان، اعلام کرد به رغم آن که مقام‌های اسرائیلی از بازگشایی گذرگاه کرم شالوم در مرز اسرائیل و غزه برای ورود محموله‌های کمک به غیرنظامیان خبر دادند، این گذرگاه در روز چهارشنبه نیز بسته ماند.

Report this page